banner

O nas

Oferujemy zabiegi na twarz, dłonie i ciało.

Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej Gabinetu Urody Joanna. Naszym klientom oferujemy relaksujące zabiegi na ciało i twarz, a także profesjonalną pielęgnację paznokci.

Nowość! Mezoterapia mikroigłowa.

Przedstawiamy skuteczny sposób na walkę z oznakami starzenia oraz na zachowanie młodego wyglądu. Dotychczasowe zabiegi kosmetyczne nie pozwalały na osiąganie tak spektakularnych efektów. Problemem było przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Skuteczność preparatów kosmetycznych zależy od wielkości substancji aktywnej oraz odpowiednich nośników. Cząsteczka aktywna większa niż 2000 nm nie przeniknie przez naskórek. Terapia mikroigłowa, zwana mikronakłuwaniem zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Polega na wytworzeniu mikrokanalików w naskórku, dzięki którym aplikowany preparat przenika do skóry właściwej.

Zalety zabiegu:

  • regeneracja komórek skóry właściwej (kolagen i elastyna) dzięki głębokiej wchłanialności substancji aktywnych; redukcja zmarszczek mimicznych i statycznych – poprawa jędrności i elastyczności,
  • stymulacja mikrokrążenia – regeneracja i rewitalizacja skóry,
  • specjalna ampułka, jednorazowy moduł – bezpieczeństwo i higiena,
  • pojawienie się mikrokanalików -zwiększone wchłanianie substancji aktywnych w głąb skóry,
  • mikronakłucia wyzwalają procesy naprawcze – odmłodzenie skóry,
  • stymulacja podziału komórkowego – pogrubienie żywych warstw naskórka wpływa na wzmocnienie bariery ochronnej oraz poprawia jego napięcie.

masaz